nasi partnerzy

 

Sun & Snow Sp. z o.o.

Sun & Snow Sp. z o.o. jest największym w Polsce operatorem zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach. To ponad 1700 apartamentów do dyspozycji Klientów.

Od tego roku wprowadzone zostały również Vouchery wypoczynkowe Sun & Snow – idealny na prezent gwiazdkowy, bądź jako gratyfikacja pracownika. Firma Sun & Snow Sp. z o.o. jest obecna na rynku od 2008 roku, i w tym czasie stworzyła sprawdzony model współpracy z właścicielami apartamentów, w imieniu których zarządza wynajem. Stosuje też wysokie standardy w obsłudze gości, do których należą osoby prywatne oraz klienci biznesowi, zarówno z Polski, jak i zagranicy. Spółka Sun & Snow wprowadziła również na rynek markę Sun & Snow Resorts, realizując apartamenty wypoczynkowe skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i inwestorów.

Unikalne połączenie możliwości wypoczywania w zakupionym apartamencie w najbardziej atrakcyjnych miejscowościach turystycznych i dużych miastach w Polsce oraz dodatkowa możliwość zarabiania na jego wynajmie sprawia, że apartamenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. 

Pierwszy obiekt Sun & Snow Resorts powstał w Szklarskiej Porębie - to trzy budynki apartamentowe. Drugi obiekt to Sun & Snow Resorts Lipki Park w Zakopanem, u podnóża Giewontu. W skład inwestycji wchodzi pięć budynków – 3 apartamentowe oraz 2 aparthotelowe – wszystkie oddane do użytkowania. Obecnie firma realizuje także inwestycje Sun & Snow Resorts Kołobrzeg,  Sun & Snow Resorts Białka Tatrzańska.

 link do www: sunandsnow.pl

 

 

Partnerskie Kluby Biznesu.

Partnerskie Kluby Biznesu mają na celu zrzeszenie przedsiębiorców i umożliwienie im nawiązywania między sobą nowych kontaktów biznesowych. Przedsiębiorcy przyłączając się do Klubu Biznesu zostają sponsorami organizacji sportowej, a jednocześnie zyskują możliwość rozwijania własnych firm oraz zwiększenia sprzedaży swoich produktów lub usług. Wszystko to dzięki spotkaniom biznesowym, które mają zarówno formę otwartą, dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą zapoznać się z projektem, jak i zamkniętą – tylko dla klubowiczów.

Spotkania zamknięte najczęściej połączone są z integracją sportową i biznesową. W ramach projektu dla klubowiczów organizowane są również wyjazdy na mecze lig: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej oraz Reprezentacji Polski. Coraz więcej klubowiczów korzysta również z grupowych wyjazdów wakacyjnych do egzotycznych miejsc których celem oprócz kwestii wypoczynkowych są również integracyjne i biznesowe z klubowiczami z innych klubów biznesu.

Każdy klubowicz otrzymuje dostęp do platformy internetowej w której umieszczona jest wyszukiwarka firm które objęte są projektem PKB. Dzięki temu firmy mogą kontaktować się z firmami z innych miast w celu nawiązania kontaktu biznesowego.

Partnerskie Kluby Biznesu skupiają ponad 1000 firm otwartych biznesowo z całej Polski i z Wielkiej BrytaniiObecnie są one zrzeszone w 24 Klubach Biznesu, które działają zarówno przy dużych i średnich Klubach sportowych, jak i jako samodzielne organizacje. Współpracujemy z największymi klubami sportowymi w Polsce, m.in. Wisła Kraków, Pogoń Szczecin, Raków Częstochowa, Korona Kielce, Zagłębie Lubin, Zagłębie Sosnowiec, Olimpia Grudziądz, Chojniczanka Chojnice itp.

 

Magdalena Pawlak Fotograf

„Fotografia to ziarenka piasku zamknięte w klepsydrze czasu „

Chcąc zatrzymać czas robimy zdjęcia , to pamiątka na całe życie , zaufaj mi a razem zatrzymamy czas….

 

kontakt +48 503 404 051

 

Sport Sense

to naturalne i efektywne produkty dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Flagowym produktem jest naturalnie alkaliczna woda o właściwościach izotonicznych z elektrolitami - Sport Sense. Wypełniając potrzebę bardziej wymagających konsumentów stworzyliśmy serię przekąsek funkcjonalnych ze starannie dobranymi składnikami przez mistrza świata w tapas. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i dostarczanie najwyższej jakości produktów.