o nas

Cieszymy się, że jesteście z nami!

Jak głoszą słowa znanej piosenki: „W życiu piękne są tylko chwile”.. a szczególnie te, które spędzamy w miłym towarzystwie i przy ulubionych smakach i aromatach.

Quality Life - Ambasador najlepszej cejlońskiej herbaty - to przyjemność i radość z wyboru najwyższej jakości certyfikowanych produktów z całego świata oraz od polskich producentów.
Jesteśmy wyłącznym i bezpośrednim importerem uznanych na świecie marek. Nasza oferta skierowana jest szczególnie do odbiorców, którzy poszukują wyjątkowych, naturalnych i zdrowych produktów najwyższej jakości.

Wśród oferowanych w naszym sklepie marek znajdziecie Państwo specjalnie przygotowane nowości: herbaty Ambassador, Teaeli, Halpe Tea, egzotyczne przyprawy, dźemy Awani Bali, oraz napoje herbaciane i owocowe Sozo.

Wybraliśmy dla Państwa wyjątkowe smaki kaw, niepowtarzalne połączenie ręcznie robionej czekolady z owocami oraz promując zdrowy tryb życia zaprosiliśmy do współpracy Uzdrowisko Ciechocinek.

Będzie nam miło jeśli nasze produkty zagoszczą w Państwa domach, firmach i instytucjach, sprawiając by każdy dzień był niepowtarzalny, podkreślony wyjątkową jakością, smakiem i zapachem.


Zapraszamy do udanych zakupów.

 

 

Możemy pochwalić się certyfikatem jakości naszych organicznych herbat!